Önkormányzati nyári napközis tábor 2023.

Esztergom Megyei Jogú Város Önkormányzata nyári napközis tábort szervez 6 turnusban (július 3-tól augusztus 11-ig) 60 főig.

Helyszín: Esztergomi Babits Mihály Általános Iskola

Turnusok:

1. turnus július 3-7.
  2. turnus július 10-14.
  3. turnus július 17-21.
  4. turnus július 24-2.
  5. turnus július 31-augusztus 4.
  6. turnus augusztus 7-11.

Nyitvatartás: hétfőtől-péntekig 8:00-16:00-ig,
8.00 óra előtt nincs lehetőség átvenni a gyermekeket

Kérjük, csak pedagógusnak adják át a gyermeket érkezéskor a gyülekező helyen.

A gyermek a napközis tábort munkáltatói igazolás bemutatásával veheti igénybe. A munkáltatói igazolást a jelentkezési lap mellé csatolnia kell!

A nyári időszakban a résztvevőknek a napi kétszeri étkezés díját be kell fizetniük, ami bruttó 630,-Ft/fő/nap.

Az étkezés befizetése: Esztergomi Babits Mihály Általános Iskolában, az iskolatitkárnál, csak személyesen és készpénzben lehetséges.

Időpont:
– 2023. június 26-án   10.00-12.00 óráig

– 2023. június 27-én   14:00-17:00 óráig lehetséges.

• Az étkezési térítési díj befizetésekor a kedvezményre jogosító határozatot, vagy szakorvosi igazolást vagy a nagycsaládos igazolást az étkezésért felelős személynek szíveskedjenek bemutatni! Aki rendszeres gyermekvédelmi kedvezménnyel rendelkezik, annak ugyanúgy ingyenes az étkezés, mint szorgalmi időszakban.
  • Kérjük, jelezzék ÍRÁSBAN (szakorvosi igazolást ide is mellékelni kell), amennyiben gyermeküknek speciális (liszt-, laktóz-, gluténérzékenység, diabetes) étkezésre van szüksége!
  • A rendelés módosítására nincs lehetőség. Aki később lemondja az igényelt turnusok valamelyikét, ebben az esetben a térítési díj visszafizetésére nincs lehetőség.
  • Amennyiben kísérő (szülő, nagyszülő, testvér…) jön a gyermekért, kérjük minden esetben szóljanak a pedagógusnak távozáskor. Ha nem a megjelölt személy viszi el a gyermeket, azt az üzenőfüzetben kérjük előre jelezni szíveskedjenek.
  • A tábor heti- és napirendjét az iskola alsó szintjén kifüggesztjük. Az időpontokat a gyermekek érdekében kérjük betartani, a programok zökkenőmentes lebonyolítása miatt.
  • Minden gyermeknek legyen üzenőfüzete! Ezt minden nap a hátizsákjában hozza magával, hogy a pedagógusok is tudjanak írásban jelezni a programokkal kapcsolatban. Szóbeli vagy telefonos üzeneteket nem fogadunk el.
  • Minden gyermeknek legyen hátizsákja! A hátizsákban legyen kulacs, tolltartó és esőkabát.
  • A gyermek az állandóan szedett gyógyszereit hozza magával, az adagolást kérjük az üzenőfüzetbe beírni szíveskedjenek. Ezen kívül mi semmilyen gyógyszert nem adunk a gyermekeknek, betegség esetén a szülőket azonnal értesítjük, a megadott telefonszámon.
  • Minden gyermek hozzon magával váltócipőt! A tornatermet kizárólag váltócipőben lehet használni!
  • Kérjük, hogy a gyermekek kényelmes ruhában érkezzenek, gyakran lesznek mozgásos foglalkozások.
  • Az egészségügyi nyilatkozatot kitöltve, aláírva az első táborozási napon kérjük a táborvezető pedagógusnak átadni szíveskedjenek! Ennek hiányában a gyermek nem kezdheti meg a napközis tábort!
  • Kérjük, a gyermekek vigyázzanak az iskola berendezéseire, az eszközöket rendeltetésszerűen használják! Minden kárt, amit a gyermek okozott a szülő köteles megtéríteni.
  • Telefonért, nagyobb értéktárgyakért felelősséget vállalni nem tudunk!

A tábor megkezdésének feltételei összefoglalva:

• jelentkezési lap és szülői nyilatkozat benyújtása (2023. június 20-ig) – Letölthető innen
  • szülői munkáltatói igazolás (jelentkezési laphoz csatoltan)
  • az ebéd befizetése az igénybe vett turnusokra
  • egészségügyi nyilatkozat – Letölthető innen