szechenyi2020

TOP-7.1.1-16-H-ESZA-2021-02449 – Babits programsorozat és „Ne lógasd a lábad” nyári tábor

„Közösségerősítő akciók és programok szervezése Esztergom területén” című TOP-7.1.1-16-H-099-1 számú CLLD helyi felhívás keretében.

Az Esztergomi Tankerületi Központ fenntartása alá tartozó Esztergomi Babits Mihály Általános Iskola, valamint az Esztergomi Petőfi Sándor Általános Iskola közös célként tűzte ki az iskolai közösségi összetartozás érzésének erősítését, kulturális értékek közvetítését tanulóik számára, amelyhez a Pénzügyminisztérium Regionális Fejlesztési Operatív Programok Irányító Hatósága által támogatott pályázati lehetőség kiváló lehetőséget biztosít.

Esztergom gazdag kulturális és környezeti örökséggel, értékekkel rendelkezik, amelyet színes programokkal, közösségépítéssel, interaktív és játékos módon, az érzelmi intelligencia fejlesztésével közelebb kívánnak hozni az intézmények pedagógusai a gyerekekhez, hogy felnőve a helyi közösség olyan aktív tagjaivá váljanak, akik igényesek környezetükre, értékelik a régi idők kultúráját. Készek legyenek tenni városukért, bármelyik helyi közösséghez tartozzanak is.

A projekt keretében a tanulók számára tábor és tematikus napok, rendezvények (Babits-nap, sportnap, flashmob) kerülnek megtartásra.

Kedvezményezett neve: Esztergomi Tankerületi Központkozosseg_esztergom
A projekt azonosítószáma: TOP-7.1.1-16-H-ESZA-2021-02449
A projekt időtartama: 2022.03.01-2022.07.31.
A támogatás összege: 4 564 686 Ft
A támogatás mértéke 100%

Previous Article
Next Article

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.