fontos

Iskolalátogatás csak egészségesen

A nevelési-oktatási intézményeket kizárólag egészséges, tüneteket nem mutató gyermek, tanuló látogathatja. Az oktatásban és nevelésben, illetve az intézmények működtetésében csak egészséges és tünetmentes dolgozó vegyen részt.

Kérjük a szülőket, hogy amennyiben gyermeküknél tüneteket észlelnek, a NNK aktuális eljárásrendje alapján gondoskodjanak orvosi vizsgálatról. A szülő köteles az iskolát értesíteni, ha a gyermeknél koronavírus-gyanú vagy igazolt fertőzés van.

Az a gyermek, tanuló vagy pedagógus, aki bármilyen betegség miatt otthon maradt, a háziorvos, a kezelőorvos igazolásával vagy kórházi zárójelentéssel mehet újra az intézménybe. Hatósági házi karantén esetén a járványügyi hatóság által kiadott, a járványügyi megfigyelést feloldó határozatot szükséges bemutatni.

 

Tisztelt Szülők!

Kérjük, hogy jelezzék gyermekük osztályfőnökének, vagy a titkar@babitsiskola.sulinet.hu email címen, ha gyermekük koronavírusos lett, vagy családi érintettség okán karanténba kerül.
Nagyon fontos, hogy naprakész adataink legyenek az oktatás folytatásának megszervezése érdekében.

Együttműködésüket köszönjük!

Mindenkinek nagyon jó egészséget kívánunk!

Previous Article
Next Article

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.