otthon tanulás

Tájékoztató a tantermen kívüli digitális munkarend bevezetéséről

otthon tanulás
Tisztelt Szülők!

A koronavírus járvány terjedése miatt a Kormány új, tantermen kívüli digitális munkarend bevezetéséről döntött 2020. március 16-tól, hétfőtől. Ez nem oktatási szünetet jelent, csak az oktatás módjának megváltozását, az oktató- nevelő munka tantermen kívüli, digitális munkarendben kerül megszervezésre.

Az új munkarend értelmében tilos a tanulóknak a köznevelési intézmények oktatási célú látogatása.

A tananyag kijelölése, a tanulási folyamat ellenőrzése és támogatása a tanulók és a pedagógusok között online vagy egyéb, személyes találkozást nem igénylő módon történik. Ennek módjáról hétfőn adunk tájékoztatást.

Kérem, figyeljék az osztályfőnök értesítéseit, a KRÉTA rendszert és az iskola honlapját.

Az iskolában hagyott könyvekért, felszerelésekért

  • a felső tagozaton tanulóknak hétfőn 10.00 – 14.00 óra között lehet bejönni,
  • az alsó tagozatos tanulókat kérem, egyeztessenek az osztályfőnökkel!

A gyermekétkeztetés az Önkormányzat feladata, velük folyik az egyeztetés, későbbiekben adunk róla tájékoztatást.

Egy új feladat előtt állunk, nem könnyű, de hiszem, hogy a szakmailag felkészült kollegáimmal együtt meg tudjuk oldani. Ezért kérem mindenki megértését, támogatását, segítő hozzáállását! Hétvégén is dolgozunk a feladat megoldásán. Tantestületünk hétfőn egyeztet, melynek eredményéről a szülőket értesítjük.

 

Bízva támogatásukban, tisztelettel: Fazekas Bernadett, intézményvezető

 

Previous Article
Next Article

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.