Tájékoztató koronavírussal kapcsolatban

Tisztelt Szülők!
A koronavírus terjedésének megakadályozása, valamint a gyermek megfelelő ellátása érdekében kérjük a Tisztelt Szülőket, hogy amennyiben gyermekük Észak-Olaszországban, a hatóságok  által elzárt területen tartózkodott és onnan visszaérkezett, a terület elhagyásától számított 14 nap napig a gyermekek egészségi állapotát fokozott figyelemmel kísérjék! Amennyiben a gyermek ez idő alatt belázasodnak, hívják fel a háziorvost (ne vigyék a gyermeket az orvosi rendelőbe!) és a kapott instrukciókat tartsák be!

 

A lezárt települések listájáról a ZÖLD számon: 06 08/277 455 vagy a 06 80 277 456, illetve a Nemzeti Népegészségügyi Központ honlapján lehet tájékozódni: www.nnk.gov.hu

Previous Article
Next Article

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.